News

Шановні колеги! Розміщуємо програму IV З’їзду ГС “УТГК”, що відбудеться 26 листопада 2021 року у м.Львів-Брюховичі. Запрошуємо всіх бажаючих членів спілки долучитися до з’їзду о 12.30 через онлайн зустріч за посиланням: https://meet.google.com/xri-fwfv-icw

Програму з’їзду можна скачати тут

***

Шановні колеги! Президія ГС “УТГК” повідомляє, що 26 листопада 2021 року у м.Львові відбудеться IV З’їзд Товариства, який проходить раз в п’ять років і збирає делегатів з усіх регіонів України. На з’їзді буде працювати виставка сучасного геодезичного і фотограмметричного обладнання. Програма з’їзду буде оголошена в середині листопада.

***

***

Західне геодезичне товариство УТГК вітає всіх працівників галузі з 30-річчям Незалежності України!

***

Шановні колеги! Президія ГС «Українське товариство геодезії і картографії» і Правління Західного геодезичного товариства УТГК звертається до Вас з проханням. Згідно з новим законодавством є можливість сворення саморегулівних організацій на основі громадських, представники яких будуть представляти Ваші інтереси не тільки на дорадчому рівні, але й юридичному, законодавчому. Згідно закону є умова, що саморегулівна організація має містити не менше 90% сертифікованих членів-представниців. Оскільки, наші організації завжди відстоювали інтереси всіх сфер галузі (освіти, науки і виробництва) багато представників яких не мають сертифікатів, позбавити їх членства ми не можемо бо вважаємо це неправильним. Ми вирішили створити саморегулівну організацію на базі ГО наших партнерів Всеукраїнської аеро-геодезичної асоціації. Ми гарантуємо чесність і порядність з боку представників цієї організації, які будуть ділили участь у всіх комісіях і заходах навпіл з нашими представниками (Ви в будь який час зможете відкликати свій сертифікат і припинити членство у разі несхвалення Вами якихось дій). Тому просимо Вас в найкоротші терміни заповнити заяву і анкету, що є в додатку, відсканувати і надіслати нам разом зі сканом сертифікату геодезиста. Участь в цій організації буде безкоштовна, оскільки Ви вже є членами ГС «УТГК» або ЗГТ УТГК. Єдине застереження, якщо хтось з Вас вже подавав комусь сертифікат на створення саморегулівної організації то більше одного членства не дозволяється. Інформація  про створення саморегулівної інформації на базі ГО ВАГА буде опублікована в розділі новин на сайтах ГС «УТГК» та ЗГТ УТГК. У разі виникнення питань можете звертатись за телефонами: 0503706402 – Тревого Ігор Севірович або 0631671585 – Четверіков Борис Володимирович. Дякуємо за розуміння і співпрацю!

***

Західне геодезичне товариство УТГК вітає всіх спеціалістів сфери геодезії і картографії  з професійним святом працівників геології, геодезії і картографії України! Бажаємо Вам і Вашим рідним міцного здоров’я, великого щастя, гідного життя та нових досягнень у Вашій діяльності, яка завжди потрібна Україні!

***

Правління Західного геодезичного товариства УТГК вітає всіх працівників геодезичної галузі з Міжнародним днем геодезиста, а також з 30-річчям створення (21.03.1991р) ГС “Українське товариство геодезії і картографії”

***

Правління Західного геодезичного товариства УТГК вітає геодезичну громаду України з прийдешніми святами. Бажаємо чарівного і веселого Різдва та щасливого і успішного Нового року!

Голова правління ЗГТ УТГК – Президент ГС “УТГК”, проф.  Ігор Тревого

***

Дорогі колеги! Продовжується прийом статей у фаховий наукометричний журнал “Сучасні досягнення геодезичної науки та виробництва” №1(41), 2021 віднесений до категорії “Б” наказом МОН України №886 від 02.07.2020р. Детальна інформація знаходиться на сторінці журналу http://zgt.com.ua/zbirnyk/

***

Проект тематичного плану роботи ЗГТ УТГК на 2021 рік

***

Оргкомітет МНТК “Геофорум-2020” повідомляє, що у зв’язку з пандемією COVID-19 конференція, яка мала працювати 2-4 вересня 2020 року переноситься на весну 2021 року. Дати проведення будуть визначені і наперед повідомленні. Матеріали (тези) конференції опубліковані. З ними можна ознайомитись за посиланням: http://zgt.com.ua/…/uplo…/2020/05/tezu__Geoforum__2020_1.pdf

***

Західне геодезичне товариство УТГК з глибоким сумом сповіщають, що 15 липня 2020 року на 69-му році життя, внаслідок важкої недуги пішов з життя Олександр Феодосійович Ладан, бувший директор ДП «Укргеоінформ», багаторазовий член правління Українського товариства геодезії і картографії.   

Наше суспільство втратило видатного, високопрофесійного геодезиста, талановитого керівника, патріота України. Життєвий шлях Олександра Феодосійовича – зразок людської гідності, добропорядності та мудрості.

Олександр Феодосійович завжди вирізнявся своєї щирістю, толерантністю, завжди був готовий до компромісів. Він був надзвичайно порядною людиною.

У ці скорботні дні висловлюємо щире, глибоке співчуття рідним і близьким покійного.

Світла пам’ять про Олександра Феодосійовича назавжди збережеться в наших серцях.

***
Оргкомітет Ювілейної МНТК “Геофорум-2020” повідомляє, що у зв’язку з продовженням карантинних заходів та за згоди більшості учасників, конференція переноситься на 2-4 вересня 2020 року (Львів-Яворів-Брюховичі).
***
***
Західне геодезичне товариство УТГК вітає всіх геодезистів з Міжнародним професійним святом!
***
Оргкомітет Ювілейної МНТК “Геофорум-2020” приносить свої вибачення всім колегам, які виявили бажання взяти участь у роботі конференції і повідомляє, що у зв’язку з пандемією коронавірусу нажаль 25-а Ювілейна конференція “Геофорум-2020” переноситься і буде працювати у Львові-Яворові-Брюховичах 27-29 травня 2020 року. Списки зареєстрованих осіб та оплата участі залишаються дійсними. Ваша участь важлива для нас. З додаткових питань, щодо конференції можна звертатися за контактами:
itrevoho@gmail.com
chrtverikov@email.ua
+38-050-370-64-02
+38-063-167-15-85

***

Шановні колеги! XXV МНТК “Геофорум-2020” (Львів-Яворів-Брюховичі, 01-03.04.2020) буде працювати згідно встановлених термінів. Учасниками конференції є особи офіційно зареєстровані на сайті zgt.com.ua.

З повагою,

Організаційний комітет конференції

***


***

Шановні колеги! Вітаємо Вас з Різдвом Христовим та Новим 2020 роком! Нехай ваш дім завжди наповнюється радістю, задоволенням, гармонією, спокоєм та достатком.

***

Шановні колеги! Представляємо Вашій увазі Проект тематичного плану роботи Товариства на 2020 рік. План буде затверджено 20 грудня 2019 року на засіданні Правління товариства. Якщо є якійсь зауваження або побажання, просимо їх надсилати на електронну пошту: chetverikov@email.ua

***


Правління Західного геодезичного товариства УТГК з глибоким сумом сповіщають, що 25 листопада 2019 року на 55-му році життя, внаслідок важкої недуги пішов з життя Валентин Якович Ковтун, віце-президент Громадської спілки «Українське товариство геодезії і картографії.», член президії.

Наше суспільство втратило досвідченого і висококваліфікованого фахівця, мудрого керівника, авторитетну Людину з великої літери. Життєвий шлях Валентина Яковича – зразок людської гідності, добропорядності та мудрості.

Валентин Якович завжди вирізнявся своєї щирістю, толерантністю, завжди був готовий до компромісів, Він постійно спрямовував зусилля для допомоги людям, ніколи не відмовив у проханні чи зверненні інших.

Усі, хто знав Валентина Яковича Ковтуна, любили і поважали його за чуйне ставлення до людей, велику душевну щедрість, мудрість і оптимізм.

У ці скорботні дні висловлюємо щире, глибоке співчуття рідним і близьким покійного.

Світла пам’ять про Валентина Яковича назавжди збережеться в наших серцях.

***

Лист-звернення Президії ГС “УТГК” до Прем’єр-міністра України.

***

До відома авторів статей, що були опубліковані у збірнику наукових праць “Сучасні досягнення геодезичної науки та виробництва” у 2018 році – Ваші статті індексуються у наукометричній базі Index Copernicus

***

Шановні колеги! Триває набір статей у збірник наукових праць “Сучасні досягнення геодезичної науки та виробництва”, який вийде до 1 квітня 2020 року і буде приурочений Ювілейній 25-ій МНТК “Геофорум-2020”. Просимо подавати статті. Детальніша інформація в розділі збірника. Вимоги до оформлення статей тут.

***

1-3 квітня 2020 року відбудеться Ювілейна 25-а Міжнародна науково-технічна конференція “Геофорум-2020” (Львів-Яворів-Брюховичі). Детальна інформація і розділі конференції. Запрошення можна скачати тут

***

Делегація ЗГТ УТГК відвідала 17-19 вересня 2019 року черговий конгрес INTERGEO 2019 у м.Штутгарт (Німеччина), де провела ряд ділових зустічей і переговорів з різними організаціями світу. Фото можна переглянути в розділі “Фотоархів”.

***

Правління Західного геодезичного товариства УТГК щиро вітає Вас і Ваші родини з Новим 2019 роком та Різдвом Христовим!

z-novim-rokom-ta-Rizdvom-1-4-2

***

Шановні колеги! Пропонуємо Вашій увазі Проект плану роботи Товариства на 2019 рік

***

1279

***

Шановні колеги! Правління і члени Західного геодезичного товариства УТГК сердечно вітають Вас і Ваші родини з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим. Бажаємо Вам злагоди, професійних успіхів, і миру.

загружено

***

Шановні колеги, 15 грудня 2017 року відбулась V Звітно-виборча конференція Західного геодезичного товариства УТГК за діяльність з 2012 по 2017рр. На новий термін Головою правляння обрано професора, д.т.н. Тревого Ігоря Севіровича. З новим складом Правління та Ревізійної комісії на 2017-2022рр. можна ознайомитись тут. З Ухвалою конференції можна ознайомитись тут

***

Президія Громадської спілки “Українське товариство геодезії і картографії” вітає всіх працівників галузі з днем утворення Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру України.

Президент ГС “УТГК”

д.т.н., прфесор Ігор Тревого

***

Шановні колеги! Повідомляємо Вас, що 29 вересня 2017 року у м.Потсдам (Німеччина) відбулось засідання Генеральної асамблеї Європейської ассоціації геодезистів (CLGE) на якому Громадська спілка “Українське товариство геодезії і картографії.” стала повноправним членом і представником України в Європейській ассоціації геодезистів (CLGE)

***

Банер1 (1)

Детальніша інформація про конференцію тут

***

139794175400835892

***

Шановні колеги! В датах проведення МНТК “ГЕОФОРУМ-2017” відбулись ЗМІНИ, конференція буде проходити з 25 по 27 квітня 2017 року!!!

***

Дорогі колеги, інформуємо Вас про найближчі конференції 2017 року

***

Західне геодезичне товариство сердечно вітає всіх колег з Новорічними святами, нехай новий рік принесе Вам тільки позитивні емоції і злагоду у Ваші сім’ї

novye-kartinki-s-novym-godom-2017-1

***

До Вашої уваги стаття про почесну відзнаку імені професора Моторного

***

Шановні колеги, запрошуємо Вас взяти участь у двох Міжнародних конференціях, що відбудуться у 2017 році в Польщі та Латвії

***

Шановні колеги, до Вашої уваги Ухвала ІІІ-го з’їзду УТГК

***

До Вашої уваги списки новообраної Президії та ревізійної комісії УТГК

***

29 вересня у м.Києві відбувся ІІІ-й з’їзд Українського товариства геодезії і картографії на якому були присутні понад 70 участників. Захід відвідали іноземні гості, а саме: Президент товариства польських геодезистів Станіслав Цегельскі та директор чеського Інституту геодезії, топографії та картографії доктор Карел Радей. Також були присутні гості з Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру, а саме: в.о. голови служби Олег Цвях та голова департаменту Олександр Малюк. З привітальним словом виступив Асадемік НАН України Ярослав Яцків. На з’їзді було обрано склад Президії із 19 осіб. Новим Президентом Спілки  обрано професора, доктора технічних наук Тревого Ігора Севіровича, віце-президентом з наукової роботи Карпінського Юрія Олександровича, віце-президентом з міжнародної діяльності Ковтуна Валентина Яковича і віце-президентом з організаційної роботи Четверікова Бориса Володимировича. До складу ревізійної комісії обрали Самсонову Вікторину миколаївну, Орищенко Василя Омельяновича і Скакодуба Леоніда Олексійовича.

***

Запрошуємо викладачів і студентів геодезичних спеціальностей Київських ВУЗів та інших навчальних закладів України відвідати виставку сучасного геодезичного обладнання 29 вересня 2016р. з 9.00 до 15.00 (м.Київ, вул.Васильківська, 36)

***

Звітна доповідь про діяльність УТГК з 2011 по 2016 роки знаходиться тут

***

29 вересня 2016 року на ІІІ-у з’їзді Українського товариства геодезії і картографії буде проводитись виставка сучасного геодезичного обладнання представленого наступними фірмами: Навігаційно-геодезичний центр, ГНПП Геосистема, LTRADE, Укргеопроект, Geoprogress, TVIS, Європромсервіс, Деметра.5, КМС, Центр САПР.

***

Програма ІІІ-го з’їзду Українського товариства геодезії і картографії знаходиться ТУТ

***

До відома геодезичної спільноти України! На ІІІ-з’їзді Українського товариства геодезії і картографії, що відбудеться 29 вересня 2016 року буде працювати виставка сучасного геодезичного обладнання. Запрошуються всі бажаючі!

***

Шановні колеги! 29 вересня 2016 року у м.Києві відбудеться ІІІ з’їзд Українського товариства геодезії і картографії. Заявки на участь у з’їзді просимо надсилати за адресами: itrevoho@gmail.com або chetverikov@email.ua. Форму заявки можна скачати тут.

 ***

Шановні колеги! 19-21 квітня 2017 року відбудеться 22 Міжнародна науково-технічна конференція “Геофорум-2017” Львів-Брюховичі-Яворів. За більш детальною інформацією слідкуйте на нашому сайті в розділі МНТК “Геофорум”

 ***

Шановні колеги! Українським товариством геодезії і картографії розробляється відзнака ім. професора Моторного А.Д. і значок присвячений ІІІ-у з’їзду УТГК.

 Dear colleagues! In the dates of “GEOFORUM-2017” has been a change, the conference will take place from 25 to 27 April 2017 !!!