News

Шановні колеги! Правління ЗГТ УТГК щиро вітає Вас і Ваші сім’ї з Великднем, бажаємо Вам Божого благословення, здоров’я і миру!

***

Шановні колеги! Правління ЗГТ УТГК сердечно вітає Вас і Ваші родини з прийдешніми святами Різдва Христового та Новим Роком. Бажаємо Вам в новому році здоров’я, наснаги до нових професійних звершень і найголовніше миру та безпеки! Слава Україні! Слава ЗСУ!

***

Представники ЗГТ УТГК у складі делегації ГС “УТГК” з 10 по 12 жовтня 2023 року вчергове прийняли участь у міжнародному конгресі Intergeo-2023, що цого року проходив в Берліні, Німеччина. Дуже вразила велика кількість компаній, яка виставлялась цього року з України, серед яких був і спільний стенд трьох громадських організацій: ГС “УТГК”, ГО “ВАГА”, ГО “ГІСКАД”. Основна тематика виставки: технології БПЛА та морські дрони; технології збору даних; BIM; DigitalTwins; SmartCity; 3D-кадастр. Відбулось багато ділових зустрічей із старими і новими партнерами. Фотозвіт з події знаходиться за адресою: http://zgt.com.ua/делегація-товариства-на-міжнародном-4/

***

Правління ЗГТ УТГК вітає президента ГС “УТГК” – Голову правління ЗГТ УТГК професора Тревого Ігора Севіровича з подвійною нагородою від Міністерства оборони України: відзнакою Командувача Сил підтримки ЗСУ – медаллю “Геопросторової підтримки” та почесним нагрудним знаком Головнокомандувача Збройних Сил України “За сприяння війську”

  ***

Ухвала XXVI Міжнародної науково-технічної конференції “Геофорум-2023

***

Привітання учасників МНТК “Геофорум-2023” від Президента Європейської асоціації геодезистів (CLGE)

***

Шановні колеги! Правління ЗГТ УТГК щиро вітає Вас і Ваші сім’ї з Великднем, бажаємо Вам Божого благословення, здоров’я і миру!

 

***

Правління ЗГТ УТГК вітає колег з професійним святом Днем працівників геології, геодезії та картографії України!

***

Шановні колеги! Організаційний комітет МНТК “Геофорум” приймає до публікації в електронному виданні матеріали конференції за 2023 рік до 21 березня 2023 року

Детальніше за посиланням: http://zgt.com.ua/387-2/

***

Проект тематичного плану роботи ЗГТ УТГК на 2023 рік

***

Дорогі колеги!
Західне геодезичне товариство УТГК вітає вас з наступаючити святами Різда Христового та Нового року. Бажаємо вам і вашим родинам сімейного затишку, миру і всього найкращого. Нехай новий рік буде щедрим на нові враження і приємні контакти!

***

УХВАЛА VI звітно-виборчої конференції ЗГТ-УТГК (16 грудня 2022 року, Львів)

***

Обов’язки нопообраного Правління ЗГТ УТГК на 2023-2027рр

***

Звітна доповідь Голови правління ЗГТ УТГК за діяльність Товариства у 2018-2022 рр.

***

ПРОЕКТ ТЕМАТИЧНОГО ПЛАНУ

роботи президії Громадської спілки «Українське товариство геодезії ікартографії.» на 2023 рік

***

Правління ЗГТ УТГК вітає всіх працівників галузі з Днем Незалежності України!

***

Правління ЗГТ УТГК вітає Вас і Ваші родини з Великодніми святами. Бажаємо Вам і Вашим близьким міцного здоров’я та миру!

                                                              ***

Слава Україні! Шановні представники геодезичної галузі, що були вимушені у зв’язку з війною покинути Україну та виїхати за її межі. За нашою домовленністю з Європейською асоціацією геодезистів (CLGE) створено офіс допомоги. CLGE надає гуманітарну підтримку українським геодезистам та біженцям. На найнагальніші потреби наших колег до Львова надіслано негайну допомогу. Інші ініціативи знаходяться на стадії підготовки та реалізації. Для біженців створена мережа контактних осіб по всій Європі. Усі запити, надіслані на   solidarity@clge.eu, оброблятимуться 24/7, швидко та прагматично. Якщо будь-якому українському геодезисту потрібна допомога в одній із країн, де присутня CLGE (https://www.clge.eu/members-map), він може надіслати запит на цю адресу, і буде спрямований до контактної особи в цій країні. Будь-які запитання, зауваження чи пропозиції можна надсилати на цю ж адресу.

***

Західне геодезичне товариство УТГК вітає всіх працівників галузі з професійним святом “Днем працівників геології, геофізики, геодезії та картографії” бажаємо здоров’я Вам і Вашим близьким та мирного неба над головами!

***

Оргкомітет МНТК Геофорум 2022 повідомляє про перенесення конференції. Нові терміни будуть оголошені пізніше

***

 CLGE Statement on Invasion of Ukraine

CLGE strongly condemns the aggression of the Government of the Russian Federation against Ukraine. We reaffirm our absolute opposition against war and any kind of violence. The current tragic events are totally unacceptable. Our thoughts are with the Ukrainian people, our colleagues and friends, who are suffering due to this unprovoked invasion.
Our profession is fundamentally concerned with boundaries and property rights and we are committed to the resolution of disputes through dialogue and peaceful means. CLGE is a European professional network based on tolerance, friendship, and peace; anyone who does not adhere to these high values ​​has no place in our association.

The CLGE Executive Board

***

Solidarność i wsparcie

Szanowni Koledzy,

w związku z wojną w Ukrainie pragnę wyrazić wyrazy głębokiego współczucia i solidarności dla społeczeństwa ukraińskiego, a w szczególności dla członków Ukrańskiego Stowarzyszenia Geodetów i Kartografów. Jednocześnie deklaruję gotowaść wsparcia w miarę możliwości naszego Stowarzyszenia Geodetów Polskich. Proszę bez obaw kontaktować się z nami w razie potrzeby.

Z wyrazami szacunku i solidarności,

Janusz Walo

Prezes

Stowarzyszenia Geodetow Polskich

***

Правління Західного геодезичного товариства УТГК сердечно вітає всіх з прийдешніми святами, бажаємо в новому році здоров’я та щастя Вам і Вашим родинам!

***

Шановні колеги! Розміщуємо програму IV З’їзду ГС “УТГК”, що відбудеться 26 листопада 2021 року у м.Львів-Брюховичі. Запрошуємо всіх бажаючих членів спілки долучитися до з’їзду о 12.30 через онлайн зустріч за посиланням: https://meet.google.com/xri-fwfv-icw

Програму з’їзду можна скачати тут

***

Шановні колеги! Президія ГС “УТГК” повідомляє, що 26 листопада 2021 року у м.Львові відбудеться IV З’їзд Товариства, який проходить раз в п’ять років і збирає делегатів з усіх регіонів України. На з’їзді буде працювати виставка сучасного геодезичного і фотограмметричного обладнання. Програма з’їзду буде оголошена в середині листопада.

***

***

Західне геодезичне товариство УТГК вітає всіх працівників галузі з 30-річчям Незалежності України!

***

Шановні колеги! Президія ГС «Українське товариство геодезії і картографії» і Правління Західного геодезичного товариства УТГК звертається до Вас з проханням. Згідно з новим законодавством є можливість сворення саморегулівних організацій на основі громадських, представники яких будуть представляти Ваші інтереси не тільки на дорадчому рівні, але й юридичному, законодавчому. Згідно закону є умова, що саморегулівна організація має містити не менше 90% сертифікованих членів-представниців. Оскільки, наші організації завжди відстоювали інтереси всіх сфер галузі (освіти, науки і виробництва) багато представників яких не мають сертифікатів, позбавити їх членства ми не можемо бо вважаємо це неправильним. Ми вирішили створити саморегулівну організацію на базі ГО наших партнерів Всеукраїнської аеро-геодезичної асоціації. Ми гарантуємо чесність і порядність з боку представників цієї організації, які будуть ділили участь у всіх комісіях і заходах навпіл з нашими представниками (Ви в будь який час зможете відкликати свій сертифікат і припинити членство у разі несхвалення Вами якихось дій). Тому просимо Вас в найкоротші терміни заповнити заяву і анкету, що є в додатку, відсканувати і надіслати нам разом зі сканом сертифікату геодезиста. Участь в цій організації буде безкоштовна, оскільки Ви вже є членами ГС «УТГК» або ЗГТ УТГК. Єдине застереження, якщо хтось з Вас вже подавав комусь сертифікат на створення саморегулівної організації то більше одного членства не дозволяється. Інформація  про створення саморегулівної інформації на базі ГО ВАГА буде опублікована в розділі новин на сайтах ГС «УТГК» та ЗГТ УТГК. У разі виникнення питань можете звертатись за телефонами: 0503706402 – Тревого Ігор Севірович або 0631671585 – Четверіков Борис Володимирович. Дякуємо за розуміння і співпрацю!

***

Західне геодезичне товариство УТГК вітає всіх спеціалістів сфери геодезії і картографії  з професійним святом працівників геології, геодезії і картографії України! Бажаємо Вам і Вашим рідним міцного здоров’я, великого щастя, гідного життя та нових досягнень у Вашій діяльності, яка завжди потрібна Україні!

***

Правління Західного геодезичного товариства УТГК вітає всіх працівників геодезичної галузі з Міжнародним днем геодезиста, а також з 30-річчям створення (21.03.1991р) ГС “Українське товариство геодезії і картографії”

***

Правління Західного геодезичного товариства УТГК вітає геодезичну громаду України з прийдешніми святами. Бажаємо чарівного і веселого Різдва та щасливого і успішного Нового року!

Голова правління ЗГТ УТГК – Президент ГС “УТГК”, проф.  Ігор Тревого

***

Дорогі колеги! Продовжується прийом статей у фаховий наукометричний журнал “Сучасні досягнення геодезичної науки та виробництва” №1(41), 2021 віднесений до категорії “Б” наказом МОН України №886 від 02.07.2020р. Детальна інформація знаходиться на сторінці журналу http://zgt.com.ua/zbirnyk/

***

Проект тематичного плану роботи ЗГТ УТГК на 2021 рік

***

Оргкомітет МНТК “Геофорум-2020” повідомляє, що у зв’язку з пандемією COVID-19 конференція, яка мала працювати 2-4 вересня 2020 року переноситься на весну 2021 року. Дати проведення будуть визначені і наперед повідомленні. Матеріали (тези) конференції опубліковані. З ними можна ознайомитись за посиланням: http://zgt.com.ua/…/uplo…/2020/05/tezu__Geoforum__2020_1.pdf

***

Західне геодезичне товариство УТГК з глибоким сумом сповіщають, що 15 липня 2020 року на 69-му році життя, внаслідок важкої недуги пішов з життя Олександр Феодосійович Ладан, бувший директор ДП «Укргеоінформ», багаторазовий член правління Українського товариства геодезії і картографії.

Наше суспільство втратило видатного, високопрофесійного геодезиста, талановитого керівника, патріота України. Життєвий шлях Олександра Феодосійовича – зразок людської гідності, добропорядності та мудрості.

Олександр Феодосійович завжди вирізнявся своєї щирістю, толерантністю, завжди був готовий до компромісів. Він був надзвичайно порядною людиною.

У ці скорботні дні висловлюємо щире, глибоке співчуття рідним і близьким покійного.

Світла пам’ять про Олександра Феодосійовича назавжди збережеться в наших серцях.

***
Оргкомітет Ювілейної МНТК “Геофорум-2020” повідомляє, що у зв’язку з продовженням карантинних заходів та за згоди більшості учасників, конференція переноситься на 2-4 вересня 2020 року (Львів-Яворів-Брюховичі).
***
***
Західне геодезичне товариство УТГК вітає всіх геодезистів з Міжнародним професійним святом!
***
Оргкомітет Ювілейної МНТК “Геофорум-2020” приносить свої вибачення всім колегам, які виявили бажання взяти участь у роботі конференції і повідомляє, що у зв’язку з пандемією коронавірусу нажаль 25-а Ювілейна конференція “Геофорум-2020” переноситься і буде працювати у Львові-Яворові-Брюховичах 27-29 травня 2020 року. Списки зареєстрованих осіб та оплата участі залишаються дійсними. Ваша участь важлива для нас. З додаткових питань, щодо конференції можна звертатися за контактами:
itrevoho@gmail.com
chrtverikov@email.ua
+38-050-370-64-02
+38-063-167-15-85

***

Шановні колеги! XXV МНТК “Геофорум-2020” (Львів-Яворів-Брюховичі, 01-03.04.2020) буде працювати згідно встановлених термінів. Учасниками конференції є особи офіційно зареєстровані на сайті zgt.com.ua.

З повагою,

Організаційний комітет конференції

***


***

Шановні колеги! Вітаємо Вас з Різдвом Христовим та Новим 2020 роком! Нехай ваш дім завжди наповнюється радістю, задоволенням, гармонією, спокоєм та достатком.

***

Шановні колеги! Представляємо Вашій увазі Проект тематичного плану роботи Товариства на 2020 рік. План буде затверджено 20 грудня 2019 року на засіданні Правління товариства. Якщо є якійсь зауваження або побажання, просимо їх надсилати на електронну пошту: chetverikov@email.ua

***


Правління Західного геодезичного товариства УТГК з глибоким сумом сповіщають, що 25 листопада 2019 року на 55-му році життя, внаслідок важкої недуги пішов з життя Валентин Якович Ковтун, віце-президент Громадської спілки «Українське товариство геодезії і картографії.», член президії.

Наше суспільство втратило досвідченого і висококваліфікованого фахівця, мудрого керівника, авторитетну Людину з великої літери. Життєвий шлях Валентина Яковича – зразок людської гідності, добропорядності та мудрості.

Валентин Якович завжди вирізнявся своєї щирістю, толерантністю, завжди був готовий до компромісів, Він постійно спрямовував зусилля для допомоги людям, ніколи не відмовив у проханні чи зверненні інших.

Усі, хто знав Валентина Яковича Ковтуна, любили і поважали його за чуйне ставлення до людей, велику душевну щедрість, мудрість і оптимізм.

У ці скорботні дні висловлюємо щире, глибоке співчуття рідним і близьким покійного.

Світла пам’ять про Валентина Яковича назавжди збережеться в наших серцях.

***

Лист-звернення Президії ГС “УТГК” до Прем’єр-міністра України.

***

До відома авторів статей, що були опубліковані у збірнику наукових праць “Сучасні досягнення геодезичної науки та виробництва” у 2018 році – Ваші статті індексуються у наукометричній базі Index Copernicus

***

Шановні колеги! Триває набір статей у збірник наукових праць “Сучасні досягнення геодезичної науки та виробництва”, який вийде до 1 квітня 2020 року і буде приурочений Ювілейній 25-ій МНТК “Геофорум-2020”. Просимо подавати статті. Детальніша інформація в розділі збірника. Вимоги до оформлення статей тут.

***

1-3 квітня 2020 року відбудеться Ювілейна 25-а Міжнародна науково-технічна конференція “Геофорум-2020” (Львів-Яворів-Брюховичі). Детальна інформація і розділі конференції. Запрошення можна скачати тут

***

Делегація ЗГТ УТГК відвідала 17-19 вересня 2019 року черговий конгрес INTERGEO 2019 у м.Штутгарт (Німеччина), де провела ряд ділових зустічей і переговорів з різними організаціями світу. Фото можна переглянути в розділі “Фотоархів”.

***

Правління Західного геодезичного товариства УТГК щиро вітає Вас і Ваші родини з Новим 2019 роком та Різдвом Христовим!

z-novim-rokom-ta-Rizdvom-1-4-2

***

Шановні колеги! Пропонуємо Вашій увазі Проект плану роботи Товариства на 2019 рік

***

1279

***

Шановні колеги! Правління і члени Західного геодезичного товариства УТГК сердечно вітають Вас і Ваші родини з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим. Бажаємо Вам злагоди, професійних успіхів, і миру.

загружено

***

Шановні колеги, 15 грудня 2017 року відбулась V Звітно-виборча конференція Західного геодезичного товариства УТГК за діяльність з 2012 по 2017рр. На новий термін Головою правляння обрано професора, д.т.н. Тревого Ігоря Севіровича. З новим складом Правління та Ревізійної комісії на 2017-2022рр. можна ознайомитись тут. З Ухвалою конференції можна ознайомитись тут

***

Президія Громадської спілки “Українське товариство геодезії і картографії” вітає всіх працівників галузі з днем утворення Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру України.

Президент ГС “УТГК”

д.т.н., прфесор Ігор Тревого

***

Шановні колеги! Повідомляємо Вас, що 29 вересня 2017 року у м.Потсдам (Німеччина) відбулось засідання Генеральної асамблеї Європейської ассоціації геодезистів (CLGE) на якому Громадська спілка “Українське товариство геодезії і картографії.” стала повноправним членом і представником України в Європейській ассоціації геодезистів (CLGE)

***

Банер1 (1)

Детальніша інформація про конференцію тут

***

139794175400835892

***

Шановні колеги! В датах проведення МНТК “ГЕОФОРУМ-2017” відбулись ЗМІНИ, конференція буде проходити з 25 по 27 квітня 2017 року!!!

***

Дорогі колеги, інформуємо Вас про найближчі конференції 2017 року

***

Західне геодезичне товариство сердечно вітає всіх колег з Новорічними святами, нехай новий рік принесе Вам тільки позитивні емоції і злагоду у Ваші сім’ї

novye-kartinki-s-novym-godom-2017-1

***

До Вашої уваги стаття про почесну відзнаку імені професора Моторного

***

Шановні колеги, запрошуємо Вас взяти участь у двох Міжнародних конференціях, що відбудуться у 2017 році в Польщі та Латвії

***

Шановні колеги, до Вашої уваги Ухвала ІІІ-го з’їзду УТГК

***

До Вашої уваги списки новообраної Президії та ревізійної комісії УТГК

***

29 вересня у м.Києві відбувся ІІІ-й з’їзд Українського товариства геодезії і картографії на якому були присутні понад 70 участників. Захід відвідали іноземні гості, а саме: Президент товариства польських геодезистів Станіслав Цегельскі та директор чеського Інституту геодезії, топографії та картографії доктор Карел Радей. Також були присутні гості з Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру, а саме: в.о. голови служби Олег Цвях та голова департаменту Олександр Малюк. З привітальним словом виступив Асадемік НАН України Ярослав Яцків. На з’їзді було обрано склад Президії із 19 осіб. Новим Президентом Спілки  обрано професора, доктора технічних наук Тревого Ігора Севіровича, віце-президентом з наукової роботи Карпінського Юрія Олександровича, віце-президентом з міжнародної діяльності Ковтуна Валентина Яковича і віце-президентом з організаційної роботи Четверікова Бориса Володимировича. До складу ревізійної комісії обрали Самсонову Вікторину миколаївну, Орищенко Василя Омельяновича і Скакодуба Леоніда Олексійовича.

***

Запрошуємо викладачів і студентів геодезичних спеціальностей Київських ВУЗів та інших навчальних закладів України відвідати виставку сучасного геодезичного обладнання 29 вересня 2016р. з 9.00 до 15.00 (м.Київ, вул.Васильківська, 36)

***

Звітна доповідь про діяльність УТГК з 2011 по 2016 роки знаходиться тут

***

29 вересня 2016 року на ІІІ-у з’їзді Українського товариства геодезії і картографії буде проводитись виставка сучасного геодезичного обладнання представленого наступними фірмами: Навігаційно-геодезичний центр, ГНПП Геосистема, LTRADE, Укргеопроект, Geoprogress, TVIS, Європромсервіс, Деметра.5, КМС, Центр САПР.

***

Програма ІІІ-го з’їзду Українського товариства геодезії і картографії знаходиться ТУТ

***

До відома геодезичної спільноти України! На ІІІ-з’їзді Українського товариства геодезії і картографії, що відбудеться 29 вересня 2016 року буде працювати виставка сучасного геодезичного обладнання. Запрошуються всі бажаючі!

***

Шановні колеги! 29 вересня 2016 року у м.Києві відбудеться ІІІ з’їзд Українського товариства геодезії і картографії. Заявки на участь у з’їзді просимо надсилати за адресами: itrevoho@gmail.com або chetverikov@email.ua. Форму заявки можна скачати тут.

 ***

Шановні колеги! 19-21 квітня 2017 року відбудеться 22 Міжнародна науково-технічна конференція “Геофорум-2017” Львів-Брюховичі-Яворів. За більш детальною інформацією слідкуйте на нашому сайті в розділі МНТК “Геофорум”

 ***

Шановні колеги! Українським товариством геодезії і картографії розробляється відзнака ім. професора Моторного А.Д. і значок присвячений ІІІ-у з’їзду УТГК.

 Dear colleagues! In the dates of “GEOFORUM-2017” has been a change, the conference will take place from 25 to 27 April 2017 !!!