Почесний геодезист Украъни

ПОЛОЖЕННЯ

про  заохочувальну відзнаку УТГК

‑ знак  «ПОЧЕСНИЙ  ГЕОДЕЗИСТ УКРАЇНИ»

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Ухвала президії правління УТГК

від 13.06.2003 р., протокол № 4

1. Знак “Почесний геодезист України” присвоюється особам, що працюють у сфері геодезії, картографії, фотограмметрії, за особисті заслуги і вагомий внесок у розвиток науково-технічного прогресу, високі виробничі показники, високоякісну підготовку спеціалістів та за активну фахову громадську діяльність.

  1. Нагородження заохочувальною відзнакою – знаком “Почесний геодезист України” проводиться за рішенням правління Українського товариства геодезії і картографії та колегії Державної служби геодезії, картографії та кадастру.
  2. Висунення кандидатур здійснюється гласно, як правило, в колективах, де працюють особи, що представляються до заохочення. Подання щодо нагородження відзнакою – знаком “Почесний геодезист України” подаються до Українського товариства геодезії і картографії.
  3. Вручення заохочувальної відзнаки – знака “Почесний геодезист України” проводиться президентом Українського товариства геодезії і картографії, головою Державної служби геодезії, картографії та кадастру.

Особам, удостоєним заохочувальної відзнаки — знака “Почесний геодезист України”, видається нагрудний знак, його зменшена копія для повсякденного носіння та посвідчення встановленого зразка.

Нагородження працівників установ, підприємств та організацій проводиться щорічно в урочистій обстановці і, як правило, приурочується до загальнодержавних свят, галузевого професійного свята, річниці утворення Державної служби геодезії, картографії та кадастру, інших видатних та ювілейних дат.

  1. Заохочувальна відзнака – знак “Почесний геодезист України” носиться на лівому боці грудей, а за наявності нагрудних знаків та почесних звань України розміщується нижче них.
  2. Нагородженим заохочувальною відзнакою – знаком “Почесний геодезист України” видається матеріальне заохочення у розмірі посадового окладу зірахунок підприємства, установи чи організації в установленому порядку.