За заслуги в геодезії і картографії

ПОЛОЖЕННЯ
про заохочувальну відзнаку ”За заслуги в геодезії і картографії”

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Ухвала правління УТГК

від 25 січня 2006 р. Протокол № 1

 

 1.  Заохочувальна відзнака ”За заслуги в геодезії і картографії” заснована рішенням правління Українського товариства геодезії і картографії (УТГК) у 2006 році для нагородження громадян України за значні виробничі, педагогічні, наукові та громадські досягнення у сфері геодезії, картографії, кадастру і геоінформатики.
 2. Відзнака ”За заслуги в геодезії і картографії” є двостороння, триступенева і номерна. Її виготовляють зі спеціальних металевих сплавів за технологіями виготовлення державних нагород у формі медалі (діаметр – 32 мм, товщина – 2,5 мм), яка кріпиться до колодки з жовто-синьою стрічкою – кольорів Державного прапору України. Відзнака ІІІ ступеня має колір бронзи, відзнака ІІ ступеня покривається шаром срібла 970-ї проби, а відзнака І ступеня – шаром золота 583-ї проби.
 3. Рішення про нагородження заохочувальною відзнакою ”За заслуги в геодезії і картографії” І-ІІІ ступеня приймає правління УТГК на підставі відповідних подань підприємств, установ, організацій, трудових колективів, навчальних закладів, регіональних і первинних організацій УТГК за погодженням з профспілковими організаціями.
 4. Заохочувальною відзнакою ”За заслуги в геодезії і картографії” І-ІІІ ступеня нагороджують працівників геодезичних і картографічних установ і підприємств, проектно-конструкторських організацій, працівників геодезичних, картографічних, кадастрових і маркшейдерських підприємств і підрозділів різних галузей економіки України; викладачів, науковців і працівників вищих та інших навчальних закладів, науково-технічних працівників науково-дослідних інститутів і лабораторій за заслуги у виробничій, педагогічній, науковій і громадській діяльності з відповідним записом у посвідченні до відзнаки: у такому порядку:
 • за значні заслуги  -відзнакою ІІІ ступеня  ”За заслуги в геодезії і картографії”
 • post-410-1216474609за вагомі заслуги  – відзнакою  ІІ ступеня  ”За заслуги в геодезії і картографії”
 • 20-43за видатні заслуги – відзнакою  І ступеня  ”За заслуги в геодезії і картографіїpost-410-1216474548
 1. Нагородження заохочувальною відзнакою ”За заслуги в геодезії і картографії проводиться щорічно на урочистих зібраннях, приурочених до Дня проголошення Незалежності України, галузевого професійного свята, річниці утворення Державної служби геодезії, картографії та кадастру, а також з нагоди ювілеїв підприємств, організацій, навчальних та наукових закладів і окремих працівників, під час проведення науково-технічних конференцій тощо.
 2. Вручення заохочувальної відзнаки ”За заслуги в геодезії і картографії” та посвідчення встановленого зразка здійснює президент УТГК, голова Державної служби геодезії, картографії та кадастру або уповноважені представники правління УТГК.
 3. Заохочувальну відзнаку ”За заслуги в геодезії і картографії” носять на лівому боці грудей, а за наявності нагрудних знаків державних нагород та звань, вона розміщується нижче від них.
 4. Нагородженим заохочувальною відзнакою ”За заслуги в геодезії і картографії” видається матеріальне заохочення в розмірі місячного посадового окладу за рахунок установи, підприємства чи організації, де працює нагороджений.