Новини

Правління Західного геодезичного товариства УТГК щиро вітає Вас і Ваші родини з Новим 2019 роком та Різдвом Христовим!

z-novim-rokom-ta-Rizdvom-1-4-2

***

Шановні колеги! Пропонуємо Вашій увазі Проект плану роботи Товариства на 2019 рік

***

1279

***

Шановні колеги! Правління і члени Західного геодезичного товариства УТГК сердечно вітають Вас і Ваші родини з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим. Бажаємо Вам злагоди, професійних успіхів, і миру.

загружено

***

Шановні колеги, 15 грудня 2017 року відбулась V Звітно-виборча конференція Західного геодезичного товариства УТГК за діяльність з 2012 по 2017рр. На новий термін Головою правляння обрано професора, д.т.н. Тревого Ігоря Севіровича. З новим складом Правління та Ревізійної комісії на 2017-2022рр. можна ознайомитись тут. З Ухвалою конференції можна ознайомитись тут

***

Президія Громадської спілки “Українське товариство геодезії і картографії” вітає всіх працівників галузі з днем утворення Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру України.

Президент ГС “УТГК”

д.т.н., прфесор Ігор Тревого

***

Шановні колеги! Повідомляємо Вас, що 29 вересня 2017 року у м.Потсдам (Німеччина) відбулось засідання Генеральної асамблеї Європейської ассоціації геодезистів (CLGE) на якому Громадська спілка “Українське товариство геодезії і картографії.” стала повноправним членом і представником України в Європейській ассоціації геодезистів (CLGE)

***

Банер1 (1)

Детальніша інформація про конференцію тут

***

139794175400835892

***

Шановні колеги! В датах проведення МНТК “ГЕОФОРУМ-2017” відбулись ЗМІНИ, конференція буде проходити з 25 по 27 квітня 2017 року!!!

***

Дорогі колеги, інформуємо Вас про найближчі конференції 2017 року

***

Західне геодезичне товариство сердечно вітає всіх колег з Новорічними святами, нехай новий рік принесе Вам тільки позитивні емоції і злагоду у Ваші сім’ї

novye-kartinki-s-novym-godom-2017-1

***

До Вашої уваги стаття про почесну відзнаку імені професора Моторного

***

Шановні колеги, запрошуємо Вас взяти участь у двох Міжнародних конференціях, що відбудуться у 2017 році в Польщі та Латвії

***

Шановні колеги, до Вашої уваги Ухвала ІІІ-го з’їзду УТГК

***

До Вашої уваги списки новообраної Президії та ревізійної комісії УТГК

***

29 вересня у м.Києві відбувся ІІІ-й з’їзд Українського товариства геодезії і картографії на якому були присутні понад 70 участників. Захід відвідали іноземні гості, а саме: Президент товариства польських геодезистів Станіслав Цегельскі та директор чеського Інституту геодезії, топографії та картографії доктор Карел Радей. Також були присутні гості з Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру, а саме: в.о. голови служби Олег Цвях та голова департаменту Олександр Малюк. З привітальним словом виступив Асадемік НАН України Ярослав Яцків. На з’їзді було обрано склад Президії із 19 осіб. Новим Президентом Спілки  обрано професора, доктора технічних наук Тревого Ігора Севіровича, віце-президентом з наукової роботи Карпінського Юрія Олександровича, віце-президентом з міжнародної діяльності Ковтуна Валентина Яковича і віце-президентом з організаційної роботи Четверікова Бориса Володимировича. До складу ревізійної комісії обрали Самсонову Вікторину миколаївну, Орищенко Василя Омельяновича і Скакодуба Леоніда Олексійовича.

***

Запрошуємо викладачів і студентів геодезичних спеціальностей Київських ВУЗів та інших навчальних закладів України відвідати виставку сучасного геодезичного обладнання 29 вересня 2016р. з 9.00 до 15.00 (м.Київ, вул.Васильківська, 36)

***

Звітна доповідь про діяльність УТГК з 2011 по 2016 роки знаходиться тут

***

29 вересня 2016 року на ІІІ-у з’їзді Українського товариства геодезії і картографії буде проводитись виставка сучасного геодезичного обладнання представленого наступними фірмами: Навігаційно-геодезичний центр, ГНПП Геосистема, LTRADE, Укргеопроект, Geoprogress, TVIS, Європромсервіс, Деметра.5, КМС, Центр САПР.

***

Програма ІІІ-го з’їзду Українського товариства геодезії і картографії знаходиться ТУТ

***

До відома геодезичної спільноти України! На ІІІ-з’їзді Українського товариства геодезії і картографії, що відбудеться 29 вересня 2016 року буде працювати виставка сучасного геодезичного обладнання. Запрошуються всі бажаючі!

***

Шановні колеги! 29 вересня 2016 року у м.Києві відбудеться ІІІ з’їзд Українського товариства геодезії і картографії. Заявки на участь у з’їзді просимо надсилати за адресами: itrevoho@gmail.com або chetverikov@email.ua. Форму заявки можна скачати тут.

 ***

Шановні колеги! 19-21 квітня 2017 року відбудеться 22 Міжнародна науково-технічна конференція “Геофорум-2017” Львів-Брюховичі-Яворів. За більш детальною інформацією слідкуйте на нашому сайті в розділі МНТК “Геофорум”

 ***

Шановні колеги! Українським товариством геодезії і картографії розробляється відзнака ім. професора Моторного А.Д. і значок присвячений ІІІ-у з’їзду УТГК.